Streams with less annoying ads
Hamburger SV vs St. Pauli 11:30
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
Bologna - Udinese 10:30
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
Rennes vs Toulouse 13:00
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Landskrona BoIS vs IK Frej 13:00
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Rennes vs Toulouse 13:00
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Frosinone - Genoa 13:00
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Balikesirspor vs Altay 13:30
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
Krasnodar vs Dinamo Moscow 13:30
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
De Treffers vs HFC 12:30
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
De Treffers vs HFC 12:30
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
Frosinone vs Genoa 13:00
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
Fiorentina vs Atalanta 13:00
Anderlecht - Sint-Truiden 12:30
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
Rennes vs Toulouse 13:00
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Cosenza vs Perugia 13:00
Florø vs Viking FK 13:00
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
VfB Oldenburg vs Eintracht Norderstedt 13:00
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
Livingston vs Rangers 12:30
Gaz Metan Medias vs CSM Politehnica Iasi 13:00
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
PSG Women vs Lille Women 13:00
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
Fiorentina vs Atalanta 13:00
Slavoj Trebisov vs MFK Skalica 13:30
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Botswana vs Namibia 13:00
Shandong Luneng Taishan - Beijing Renhe 11:35
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Florø vs Viking FK 13:00
Rodez AF Women vs Lyon Women 13:00
Romford vs Great Wakering 12:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Livingston vs Rangers 12:30
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Kalmar FF vs Brommapojkarna 13:00
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Rennes - Toulouse 13:00
Chievo vs Torino 13:00
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod vs Zenit St Petersburg II 13:00
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Balikesirspor vs Altay 13:30
Osters IF vs Gefle IF 13:00
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod vs Zenit St Petersburg II 13:00
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Bologna vs Udinese 10:30
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
Osters IF vs Gefle IF 13:00
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Academia Tbilisi vs Armia 13:30
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
FK Proleter Novi Sad vs FK Zemun 13:00
Banik Ostrava vs Slavia Prague 13:00
Bologna vs Udinese 10:30
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
Dynamo Dresden - Greuther Fürth 11:30
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
Guizhou Zhicheng - Tianjin Teda 11:35
Chievo vs Torino 13:00
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Spartak Subotica vs Vojvodina 13:00
Goztepe vs Konyaspor 13:00
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
Academia Tbilisi vs Armia 13:30
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Eintracht Frankfurt vs Hannover 96 13:30
De Graafschap vs Willem II 12:30
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Hamburg vs St Pauli 11:30
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
TOSK Tesanj vs HNK Orasje 13:30
Smolevichy - FK Torpedo Minsk 10:00
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Romford vs Great Wakering 12:30
Heracles Almelo - FC Emmen 10:15
Bologna vs Udinese 10:30
Dalkurd FF vs AIK 13:00
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
Spartak Subotica vs Vojvodina 13:00
Gaz Metan Medias vs CSM Politehnica Iasi 13:00
Hamburg vs St Pauli 11:30
FC Twente - Jong PSV Eindhoven 12:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Frosinone vs Genoa 13:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
Goztepe vs Konyaspor 13:00
Cosenza vs Perugia 13:00
Bologna vs Udinese 10:30
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
Bologna - Udinese 10:30
De Treffers vs HFC 12:30
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
Landskrona BoIS vs IK Frej 13:00
Ascoli vs Cremonese 13:00
Sivasspor - Bursaspor 10:30
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Vendsyssel FF - FC Copenhagen 10:00
Bologna vs Udinese 10:30
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Slavoj Trebisov vs MFK Skalica 13:30
De Graafschap vs Willem II 12:30
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
Rodez AF Women vs Lyon Women 13:00
Krasnodar vs Dinamo Moscow 13:30
Fiorentina - Atalanta 13:00
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
Livingston vs Rangers 12:30
De Graafschap - Willem II 12:30
Tromsdalen vs Ullensaker/Kisa 13:00
Livingston vs Rangers 12:30
De Graafschap vs Willem II 12:30
Lyngby - HB Køge 12:45
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
Zaglebie Sosnowiec vs Cracovia Krakow 13:30
FK Proleter Novi Sad vs FK Zemun 13:00
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Chievo vs Torino 13:00
Dinamo Brest - FC Slutsk 12:00
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
FC Groningen - FC Utrecht 12:30
Fiorentina vs Atalanta 13:00
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
Apollon Smyrnis vs Panionios 13:00
Lyngby vs HB Køge 12:45
Livingston vs Rangers 12:30
Llanelli vs Newport 13:30
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
Zaglebie Sosnowiec vs Cracovia Krakow 13:30
Apollon Smyrnis vs Panionios 13:00
Esbjerg - AGF Aarhus 12:00
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
Chievo - Torino 13:00
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
Romford vs Great Wakering 12:30
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
De Treffers vs HFC 12:30
Tromsdalen vs Ullensaker/Kisa 13:00
Lyngby vs HB Køge 12:45
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
De Graafschap vs Willem II 12:30
Botswana vs Namibia 13:00
Dalkurd FF vs AIK 13:00
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
Llanelli vs Newport 13:30
Ascoli vs Cremonese 13:00
Fiorentina vs Atalanta 13:00
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
Hartberg - Austria Wien 12:30
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 11:35
Chievo vs Torino 13:00
Bologna vs Udinese 10:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle 12:30
Livingston vs Rangers 12:30
Huesca - Girona FC 10:00
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
Mattersburg - Wacker Innsbruck 12:30
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
SV Sandhausen - FC Magdeburg 11:30
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Rennes vs Toulouse 13:00
Kalmar FF vs Brommapojkarna 13:00
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Banik Ostrava vs Slavia Prague 13:00
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Frosinone vs Genoa 13:00
Hamburg vs St Pauli 11:30
Romford vs Great Wakering 12:30
Hamburg vs St Pauli 11:30
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
TOSK Tesanj vs HNK Orasje 13:30
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Dalkurd FF vs AIK 13:00
VfB Oldenburg vs Eintracht Norderstedt 13:00
Eintracht Frankfurt vs Hannover 96 13:30
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
PSG Women vs Lille Women 13:00
SG Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
all times GMT

Streamy na fotbal zdarma

Linky na fotbalové streamy zdarma na ATDHE. Níže jsou uvedeny streamy na kopanou, které ATDHE sbírá z internetu nebo které vkládají ATDHE uživatelé. Linky na americký fotbal jsou uvedeny pod linkem menu "americký fotbal". Pokud nenajdete váš fotbalový přenos, zkuste přijít později nebo zkuste sekci OSTATNÍ. Užijte si fotbalu zdarma a nezapomeňte, že šíření streamů zdarma umožníte skrz tlačítko LIKE na Facebooku, Google +1 atd.